Következő állomás: PINKA EXTREM

2018.02.07

A mögöttünk hagyott hétvégén lezajlott a Vasi Terepfutó Sorozat második fordulója is. A szombathelyi Parkerdőben rendezett IX. Karankó Kupa az esélyesek győzelmét hozta: 10 km-es versenyben a PINKA EXTREM hosszabbik távjának abszolút címvédője, Petrovics Alex (SzoESE) nyert, míg a félmaratoni kategóriában Tomka János (Sárréti SE Optimit-Gemels) volt a leggyorsabb. A Nyugat-Dunántúl terepfutóinak pedig már a következő kihíváson van a figyelmük, a harmadik fordulóban ugyanis a Pinka-szurdokba látogat a mezőny!

A Vasi Terepfutó Sorozat harmadik állomását március 3-án, szombaton rendezzük meg Felsőcsatáron, egészen festői környezetben. A kedvezményes előnevezés február 28-ig lehetséges. A PINKA EXTREM terepfutó-versenyen 4,5 és 10 km-es távok közül választhatnak a nevezők, természetesen a csodálatos Pinka-szurdokot mindkét kategória bejárja!

További információk és nevezés a Vasi Terepfutó Sorozat harmadik fordulójára:

Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület, 9700 Szombathely, Erkel Ferenc u. 39.